۹ پیشنهاد واسه اینکه افرادی رو که دوست دارین عاشق خود کنین

شما پس از یه مدت دیگر حتی به افراد خوش تیپ نگاه هم نمی کنین! ظاهر اونا واسه شما عادی می شه، چون که شما احتیاج دارین از افراد چیزای بیشتری دریافت کنین. اگه زمانی که با کسی ملاقات می کنین بتونین چیزای بیشتر از ظاهرتون بهش نشون بدین، در این صورت شما فرد جذابی به نظر خواهید اومد.

زنان و مردها زیادی هستن که هزینه و وقت زیادی صرف ظاهر خود می کنن، اما واسه بهبود شخصیت شون کاری انجام نمی دن. یک کتاب ممکنه جلد بسیار زیبایی داشته باشه، اما اگه فقط جلد اون قشنگ باشه کی دوست داره که اونو مطالعه کنه؟ همونطور که خودتون می گین بقیه شما رو دوست دارن به خاطر چیزی که هستین، حرفایی که میزنین و کارایی که انجام میدید. شاید من آدم خوش قیافه ای نباشم، اما چیزی که اینجا می خوام درباره اون صحبت کنم زیبایی نیس، من قصد دارم درباره جذابیت حرف بزنم. حالا بیایید ببینیم چیجوری بقیه رو جذب کنیم.

چیجوری بقیه رو جذب کنیم آموزشی

چیجوری بقیه رو جذب کنیم آموزشی

من فقط می خوام به شکلی صمیمی اعلام کنم که چیجوری شخصی ممکنه تموم جذابیتش رو از دست بده. چه جوری این اتفاق میفته؟ من هنوز در این توهم بودم که ظاهر تنها چیزیه که در اولین دیدار مهمه. اما مَت خوش قیافه نبود، اون قد بلند یا بزرگ هیکل نبود، اما فردی بامزه، باهوش و بااعتماد به نفس بود. کسی که می دونست چه جوری حرف بزنه، کسی که روش خاص خودشو داشت. در کل آدمی بود که چیزی واسه نشون دادن داشت.

فرق اصلی بین جذابیت و زیبایی

جذابیت ظاهری افراد خیلی زود فروکش می کنه، طوری که فرد قشنگ، مثل وسیله ای به نظر میاد که قراره ژناتون رو به نسل بعد منتقل کنه. چیزایی که باعث جذابیت ظاهری زنان می شه عبارتند از: جوونی، نسبت عرض کمر به لکن، پوست سالم، لب برجسته و دندانای سفید، چشمان بزرگ، چانه ی کوچیک و موهای براقه. این معیارها در مردها شامل بلندی قد، شفافیت چشم و پوست، حجم عضلات و تُن صدا، دندانای خوب و دیگر علایم سلامتیه. همه اینا رو به احساس سلامتی، سرزندگی و گذشته ژنتیکی خوب اضافه کنین.

در هر دو جنس، تناسب فیزیکی بسیار جذابه. با اینحال بعضی ممکنه بسیار عالی به نظر برسن و تموم ویژگیای ظاهری رو داشته باشن، اما حسی بسیار سرد و بی روح به شما بدن. افراد جذاب ممکنه قشنگ به نظر نرسند اما افسون خاصی دارن.

چیزی که قصد دارم اینجا درباره اون صحبت کنم رفتاریه که شما رو صرف نظر از اینکه چه ظاهری دارین جذاب تر می کنه. همونجوریکه مَت درباره خودش گفت اون خوش قیافه نبود.

۱. چیجوری بقیه رو جذب کنیم: اول باید بقیه رو دوست داشته باشین

این درسته که اخمو بودن، سرد و مرموز بودن و کم حرف و بی روح بودن ممکنه بعضیا رو جذب کنه، اما بیشتر مردم رو جذب نمی کنه. مردم کسائی رو دوست دارن که به نظر می رسه بقیه رو دوست دارن. نکته مهم اینه که مردم چیجوری نشون میدن که شما رو دوست دارن؟ اونا لبخند میزنن. صورتای خندان جذاب تر هستن و لبخند زدن هنگامی که به چشمای بقیه مستقیم نگاه می کنین، شما رو حتی جذاب تر می کنه. لبخند زدن پیامایی رو مثل: «من دوست داشتنی هستم. من اعتماد به نفس بالایی دارم، خوش بین و باانرژی هستم» ارسال می کنه. پس چهره ی اخمو خود رو آزاد کنین و بخندین، لبخند بزنین، آروم باشین و بهترین چیزها رو در افراد دیگر پیدا کنین و به شکل زیر ادامه بدین…

۲. افرادی که در دور شمان رو بخندونین

هنگامی که مَت وارد اتاقی می شه، همه رو مجبور می کنه که بخندن. اون اثر میذاره و همه می بینن که بقیه اونو دوست دارن. به چه دلیل این موضوع مهمه؟

طبق مطالعه ای که روانشناسان بریتانیایی انجام دادن، اگه به بقیه با لبخند نگاه کنیم، احتمال اینکه فرد جذابی به نظر بیاییم بیشتر هستش. در آزمایشی که روی زنان انجام شده بود هنگامی که به اونا تصویر افرادی نشون داده شد که بقیه به اونا لبخند می زدن، افرادی که به اونا لبخند زده شده بود جذاب تر به نظر می رسیدن.

محققان به این نتیجه رسیدن که مردها هم همینطوری جواب میدن. هم زنان و هم مردها به شکل ناخودآگاه هنگامی که می خوان شخصی رو واسه دوستی انتخاب کنن، نظر بقیه رو در نظر می گیرن. ممکنه طبق اینکه بقیه چه جوری فردی رو آزمایش می کنن، اونو واسه رابطه مهم بدوننش.

پس دفعه بعد که بیرون می روید و دوست دارین جذاب تر به نظر برسین، به بقیه لبخند بزنین و با همه کسائی که دور شمان صمیمی رفتار کنین. چون زمانی که اونا جواب لبخند شما رو میدن، شما جذاب تر شدین اما…

۳. به کسی که می خواید اونو جذب کنین توجه ویژه ای داشته باشین

چیجوری بقیه رو جذب کنیم آموزشی

توجه ویژه ی مستقیم قدری چاپلوسانه. پس در حالیکه فوق العاده که بقیه دیگر رو بخندونین، واسه اینکه در نظر شخص خاصی جذاب تر به نظر بیایید شما باید به طور ویژه ای بهش توجه داشته باشین. از اون سوال بپرسید و درباره اون صحبت کنین. میزان توجه ما به افراد (نه چندون کم و نه چندون زیاد) نشونه میزان علاقه ما به کسیه که تا پیش از این اونو ملاقات نکرده ایم.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   چیجوری در محیط کار اعتماد به نفس داشته باشیم؟ 

۴. واسه اینکه جذاب تر باشین خودتون باشین

رو راست ترین جواب این سوال که چیجوری بقیه رو جذب کنیم، اینست که بگم خودتون باشین. بیشتر مردم هنگامی که با کسی هستن که عاشق اون شدن، خود رو بیشتر از اون چیزی که هستن نشون میدن و این کار غلطی نیس، اما اینجور نباشه که همه چیز دروغ باشه. زنی رو می شناختم که خودنمایی می کرد همه چیزای فردی رو که بهش علاقه داشت، دوست داره: «واقعا؟ من عاشق فوتبال، غواصی، تمبرهای پاتاگونیای قرن ۱۹ هستم! چه تصادفی، ما دقیقا واسه هم ساخته شده ایم!»

اگه شما به این شدت دروغ بگید بقیه متوجه می شن. نشون دادن چیزی که واقعا هستین جذابه و نشون می ده که شما زاویه دید، علایق و بی علاقگیا، ایده ها و تمایلات خودتون رو دارین.

۵. کمی متفاوت باشین

چیجوری بقیه رو جذب کنیم آموزشی

شما هر روز صدها زن و مرد جوون رو می ببینن که مثل به هم لباس پنهون ان، با یک لحن صحبت می کنن، واژهای یه جوری به کار می برن و به جای لذت بردن از کسائی که پیشه اونا هستن، با سرعت با گوشی موبایل شون پیام می فرستند. درسته که همراهی با جماعت واسه خیلی از جوونا مهمه، به ویژه اگه احساس کنن شخصیت شون هنوز شکل نگرفته. اما واسه اینکه به طور خاصی جذاب باشین (بالاتر از زیباییای ظاهری)، لازمه قدری متفاوت باشین تا تو ذهن بمونین.

فرض کنین همیشه شکل خاصی لباس می پوشید. ببینین چه امکانات دیگری در برابر شماس. فقط با جمعیت حرکت نکنین. به کسائی که خوب رابطه برقرار می کنن گوش بدین و از اونا یاد بگیرین و روش رابطه برقرار کردن خود رو داشته باشین. چیزی که درباره مَت توجه من رو به خودش جلب کرد روش منحصر به فرد اون در صحبت کردن و به کار بردن کلمات بود.

۶. سلامتی جذابه

می خواید بدونین که چیجوری بقیه رو جذب کنیم؟ پس اول به فکر سلامت خود باشین. سالم بودن جذابه. پس ممکنه شما به طور طبیعی متوازن ترین و قشنگ ترین زن یا خوش تیپ ترین مرد نباشید، اما هرکی با خواب کافی و ورزش (هر دوی اینا به طور طبیعی شما رو قشنگ می کنن)، خوردن غذاهای سالم و پرهیز از مصرف الکل، می تونه جذاب به نظر بیاد.

۷. کسائی رو که قبلا با اونا دوست بودین تخریب نکنین

اگه می خواید جذاب تر باشین، هنگام رابطه برقرار کردن خیلی منفی نباشید. بدگویی باعث افسردگی می شه و عالی نیس که دوست یا شریک قبلی خود رو تخریب کنین (کمه کم این کار رو خیلی زود شروع نکنین!)

ساعتایی که واسه خالی کردن خود، بیان غم و اندوه و بیان خشم از افرادی که به شما آزار رسانده ان صرف می کنین می تونه هر رابطه تازه ای رو به سرعت سرد و فرد جدید رو واسه رابطه با شما بی میل کنه. ممکنه از رابطه تازه ای که قراره با شما برقرار کنن، برداشت ناجوری داشته باشن.

۸. جسور اما دلسوز باشین

قبل اینکه دنبال جواب سوال چیجوری بقیه رو جذب کنیم باشین، بدونین که هم زنان و هم مردها افراد پردل و جرات رو دوست دارن. زنان مردانی رو که پردل و جرات و اهل خطر کردن هستن دوست دارن و مردها هم زنانی رو که در بیان احساسات شون رک و پردل و جرات هستن دوست دارن. ما مردها زمانی که به دنبال نشونه ای هستیم که زنی عاشق ما شده یا نه، دوست نداریم حرفا در لفافه زده شن.

اینجور به نظر می رسه که زنان دوست دارن احساس کنن یک مرد پردل و جرات عاشق اونا شده تا اینکه کسی باشه که اعتماد به نفس بالایی نداره. چون که احساس می کنن اینجور مردی بهتر می تونه از اونا مراقبت کنه. اما از طرف دیگه به نظر می رسه زنان تنها به دنبال مردها عضلانی نیستن، اونا عاشق کسی می شن که ترکیبی از جربزه و دلسوزی، سخت و احساساتی باشه. نشون دادن این صفات چیزیه که شما رو جذاب می کنه.

چیجوری بقیه رو جذب کنیم آموزشی

۹. با مزه باشین

اگه قدری جوک گو باشین، به ویژه هنگامی که در بین جمع هستین، شما فرد شجاعی معرفی میشید. اما توجه داشته باشین که مردها زنانی رو ترجیح میدن که به جوکای اونا می خندن و خودشون خیلی مزه نمی ریزند. کلا مردها، زنانی رو که از اونا بامزه تر هستن دوست ندارن. اما زنا مردها بامزه رو جذاب میدونن. پس اگه مرد هستین، زنها رو بخندونین و اگه زن هستین و می خواید واسه یک مرد جذاب باشین، کسی رو پیدا کنین که شما رو واقعا می خندونه.

توجه داشته باشین تموم چیزایی که در بالا گفته شد باید به شکلی طبیعی و صمیمی اجرا شه. سعی زیادی واسه اینکه جذاب تر باشین ممکنه نتیجه برعکس بده و کار رو خراب کنه.

منبع : uncommonhelp.me

 


دسته‌ها: آموزشی